KONST / Litografier / Färglitografi 13141035
nr 1314 1035
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 216/300, daterad 1985-86. Motivet: 32x40 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:35:04
100 kr
150 kr
200 kr